sobota, 12 lipca 2014

Rozdawajka - kolejne losowanie

Witajcie kochani!

Tego posta miałam upiększyć zdjęciami jakiejś nowej biżuterii ale ani ostatnie upały ani dzisiejszy siąpiący deszcz nie nastrajają mnie twórczo więc przejdę od razu do sedna sprawy.

Z racji tego, że Lovly - blogerka, która wygrała nagrodę niespodziankę - nie zgłosiła się w sprawie jej odbioru - przeprowadziłam losowanie uzupełniające.
A ponieważ na facebooku pojawiły się pewne niesnaski z racji tego, że portal ten nie pokazał wśród lubisiów kilku osób, które udostępniły grafikę konkursową - ich również dołączam do kandydatów o nagrodę niespodziankę (musieli udowodnić, że lubili stronki na dzień 04.07. - a niestety nie każdy ten warunek wypełnił).
Zatem lista:

Maszyna losująca wskazała, że nagroda niespodzianka leci do numerka...


2!!! Czyli osoby o nicku Creadiva!!!

Gratuluję!

Proszę o przesłanie mi maila z namiarami na adres marta.zorawska@gmail.com lub skontaktowanie się przez wiadomość na fan page'u. Termin mija we wtorek 15.7 o północy

PS. Zapewne przez dłuższy okres czasu rozdawajek tu nie będzie. Zniechęciłam się przez próby oszustwa ze strony niektórych uczestników jak i awantury i próby wymuszania nagród pocieszenia z racji błędów technicznych.
Co do tej rozdawajki - wyniki są ostateczne i nie przewiduję kolejnych poprawek, dodatkowych losowań, słownych przepychanek co się komu należy a co nie.
Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Kurczę, szkoda, że wyjechałam i ominęły mnie wyniki, a pierwsze raz coś wygrałam :(

    OdpowiedzUsuń